Контакти Мапа сайту

Вітальне слово

Вітаємо вас на сторінці Клубу випускників факультету економічних наук (ФЕН) "Національного університету "Києво-Могилянська Академія". Тут ви знайдете інформацію про ті можливості та перспективи, які відкриваються перед нашими випускниками, а також дізнаєтеся про діяльність нашого Клубу. Для вашої зручності інформацію розділено на блоки та структуровано за напрямками.

Для початку ми запрошуємо вас звернути увагу на розділ "Кар'єра", де викладено інформацію про ті галузі та компанії, де вже успішно працюють наші випускники. Хоча кожна галузь і компанія має свої особливості, ми підготували короткі описи, які допоможуть вам зорієнтуватися і зробити правильний вибір.

Якщо просування кар'єрною драбиною вас не надихає, і після закінчення навчання ви хотіли би зайнятися чимось інакшим, то до вашої уваги є інші напрямки - "Власний бізнес", "Наука" та "NGO", де ви зможете якнайповніше скористатися знаннями та навичками, набутими під час навчання на факультеті економічних наук Могилянки.

І нарешті, на сторінці "Клуб випускників" вас чекає інформація про сам Клуб, його мету, завдання та приклади успішних проектів.

З побажаннями всіляких успіхів,

Клуб випускників ФЕН НаУКМА