Контакти Мапа сайту

V-а піврічна зустріч Клубу

У четвер, 28 квітня, о 19-ій годині у Залі Мистецтв імені Замостян (КМЦ НаУКМА), відбулася уже п'ята традиційна піврічна зустріч Клубу випускників. Під час офіційної частини заходу було підбито підсумки по проектам "Зустрічі за кавою" та "Грант найкращому методисту", а декан факультету Іванова Наталія Юріївна розповіла про досягення і проблеми ФЕН і відповіла на питання випускників про сучасних студентів, їхні мотивації та очікування. Окрему увагу було приділено черговому запуску проекту "Літня практика", який заплановано на червень-липень. Після того, як офіційну частину було завершено, члени Клубу перейшли до активного неформального спілкування та обміну останніми новинами.

Ви знаходитесь: Головна Клуб випускників Новини Клубу V-а піврічна зустріч Клубу